Dlaczego my?

 • 1.
  Na rynku od 1989 roku

  Doświadczenie zdobywane od początku naszej działalności oraz stale poszerzana wiedza z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej, pozwala nam świadczyć profesjonalne i kompleksowe usługi.

 • 2.
  Sprawdzone rozwiązania

  W realizacje zleceń wykorzystujemy wyłączenie urządzenia renomowanych producentów, takich jak: Buderus, Herz, Rehau, Viessmann, ACV.

 • 3.
  Indywidulane podejście

  Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając najbardziej efektywne i trwałe rozwiązania.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Puchałka"

Nasza firma została założona przez Sylwię i Stanisława Puchałkę w 1989 roku w Pszczynie.
Podstawą działalności Firmy jest wykonywanie usług, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i materiałów, w zakresie montażu:

 • instalacji ogrzewania centralnego, podłogowego, ściennego,
 • instalacji gazowej, wodno - kanalizacyjnej, odkurzacza centralnego,
 • instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej,
 • kotłowni gazowych, olejowych, węglowych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła,
 • stacji wymiennikowej i uzdatniania wody,
 • instalacji gazów technicznych.

Oprócz usług, bardzo ważnym elementem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów instalacyjnych. Jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami firm, liczących się na rynku europejskim, m.in. takich jak: Buderus, Herz, Rehau, Viessmann, ACV

Prowadzimy również własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych.

Od samego początku stawiamy na podnoszenie kwalifikacji pracowników, poprzez różnego rodzaju szkolenia. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia, posiadamy ponad 20 samochodów, dzięki czemu zasięg naszej działalności wykracza poza województwo śląskie.

W okresie istnienia firmy wykonaliśmy ponad 1.000 różnego rodzaju instalacji w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, w wielu instytucjach państwowych i prywatnych, a także w kościołach, szpitalach, sanatoriach, szkołach i przedszkolach. Możemy pochwalić się największą ekologiczną kotłownią na Śląsku znajdującą się w przedszkolu w Marklowicach, składającą się z trzech pomp ciepła lub innymi skomplikowanymi instalacjami zamontowanymi w Muzeum Zamkowym w Pszczynie czy Zameczku Myśliwskim w Paprocanach.

krd
Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności:

Stanisław Puchałka "PUCHAŁKA" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - Sprawdź Certyfkat

PUCHAŁKA Sp. z o.o. - Sprawdź Certyfkat