Praca

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Samodzielny serwisant-automatyk

Zadania:
  • kablowanie instalacji HVAC (central wentylacyjnych, kotłowni, systemów klimatyzacji itp.)
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie szaf sterowniczych
  • budowanie prostych układów sterowania
  • diagnozowanie i usuwanie usterek
  • uruchamianie instalacji
Oferujemy:
  • praca w młodym, kreatywnym zespole
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • samochód służbowy po okresie próbnym
Oczekujemy:
  • zaangażowania w pracę i powierzone zadania
  • wykształcenie w kierunku automatyk, mechatronik, elektryk lub pokrewne
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność tworzenia prostych układów automatyki z wykorzystaniem dostępnej aparatury
  • umiejętność czytanie dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o załączenie CV i podanie oczekiwanych
zarobków miesięcznych brutto za zatrudnienie na pełnym etacie.
Mile widziane inne potwierdzenia kwalifikacji lub sposoby prezentacji
umiejętności.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak
i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia
29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.