Automatyka i sterowanie


Nasza Firma posiada wyodrębniony dział zajmujący się automatyzacją i sterowaniem w układach grzewczych, wentylacji i klimatyzacji . Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy CAREL , która należy do światowej czołówki producentów sterowników i komponentów automatyki dla powyższych zastosowań.

Dowiedz się więcej na temat instalowanych przez nas inteligentnych systemów zarządzania budynkiem (BMS) firmy CAREL.

Zespół wykwalifikowanej kadry oferuje szeroką gamę usług, począwszy od projektu, przez elementy automatyki do różnorodnych zastosowań aż po rozbudowane systemy sterowania i monitoringu (GSM, Internet).
W zakres usług wchodzą:

  • projektowanie instalacji automatyki,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych,
  • programowanie sterowników PLC dla celów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja),
  • wykonanie systemów zdalnej wizualizacji i monitoringu (GSM, Internet),
  • montaż oraz uruchomienie na obiekcie,
  • szkolenie,
  • kompleksowy serwis,

Poprzez realizacje wielu technicznie skomplikowanych systemów automatyki nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w realizowaniu zadań wymagających precyzji, dużej dokładności regulacji, stosowaniu nietypowych rozwiązań automatyzacji. Wykonane i zainstalowane przez nas aplikacje na obiektach potwierdzają nasze umiejętności oraz wiedzę zdobytą podczas wielu lat działania w branży automatyki.

Dysponujemy wyspecjalizowanym zapleczem narzędziowo-programistycznym pozwalającym zaprogramować dowolny sterownik PLC. Nasi programiści specjalizują się w programowaniu sterowników swobodnie programowalnych pCO firmy Carel.

Podejmujemy się dokonywania aktualizacji programu sterownika, zgodnie z życzeniem klienta, wprowadzając zmiany celem udoskonalenia procesu technologicznego.
Na życzenie klienta wykonujemy również prezentację działania systemów monitoringu i wizualizacji (GSM, Internet) na symulatorach w które wyposażony jest nasz dział automatyki i sterowania.
Mottem naszych automatyków i programistów jest profesjonalizm w działaniu.