Wentylacja i klimatyzacja

Firma „PUCHAŁKA” specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.

wentylacja - montaż

Wieloletnie doświadczenie na obiektach o różnej specyfice oraz wiedza techniczna pozwala nam na dopasowanie się do potrzeb klienta, a elastyczność sprawia, że każdy układ przez nas wykonany jest rzetelnie dopracowany pod każdym szczegółem.

Przy realizacji zleceń z zakresu montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych stosujemy wyłącznie urządzenia i materiały od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów.

Naszymi partnerami w dziedzinie wentylacji są: Dan-Poltherm, Swegon, Menerga, VBW, VTS, ClimaPRODUKT, Lennox, Hoval, MARK, SONNINGER, Systemair, Venture Industries, Harmann, Uniwersal, Aereco, Ventia, Zehnder, SMAY, RDJ, PROMAT i wiele innych.
Zakres klimatyzacji obejmuje układy do domu, biura i przemysłu takich firm jak np.: DAIKIN, MITSUBISHI ELECTRIC, LG, FUJITSU, CLINT i inne.

W zakresie technologii wentylacji i klimatyzacji oferujemy:

  • montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji,
  • fachowe doradztwo techniczne,
  • pomoc w doborze urządzeń,
  • sprzedaż urządzeń renomowanych firm,
  • kompleksową obsługę inwestycji,
  • fachowa obsługę serwisową gwarancyjna i pogwarancyjną,

Razem z naszym działem automatyki wykonujemy energooszczędne układy sterowania i monitoringu ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży, co pozwala na zasterowanie każdym procesem wg wymagań klienta.