Automatyka i sterowanie

Automatyka dla domu i przemysłu

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania

Nasza Firma posiada wyodrębniony dział zajmujący się automatyzacją i sterowaniem w układach HVAC. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy CAREL, która należy do światowej czołówki producentów sterowników i komponentów automatyki dla powyższych zastosowań.

Dowiedz się więcej na temat instalowanych przez nas inteligentnych systemów zarządzania budynkiem (BMS).

Zespół wykwalifikowanej kadry oferuje szeroką gamę usług – począwszy od projektu, przez programowanie układów automatyki, aż po montaż i konserwację.

Zakres naszych usług obejmuje różnorodne zastosowania, zarówno proste układy, jak i rozbudowane systemy sterowania, zarządzania i monitoringu.

CAREL pCO Sistema

Zakres naszych usług:

  • projektowanie instalacji automatyki,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych,
  • programowanie sterowników PLC dla celów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja),
  • wykonanie systemów zarządzania i wizualizacji na panelach dotykowych marki Weintek z możliwością zdalnego dostępu oraz archiwizacji danych,
  • wykonanie systemów zarządzania i wizualizacji dostępnych z poziomu przeglądarki internetowej,
  • montaż, okablowanie oraz uruchomienie systemu na obiekcie,
  • szkolenie,
  • kompleksowy serwis.

Poprzez realizacje wielu technicznie skomplikowanych systemów automatyki nasza firma posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu zadań wymagających elastyczności, dużej dokładności regulacji oraz w zastosowaniu nietypowych rozwiązań automatyzacji.

Wykonane i zainstalowane przez nas aplikacje na obiektach potwierdzają nasze umiejętności oraz wiedzę zdobytą podczas wielu lat działania w branży HVAC.

Dysponujemy wyspecjalizowanym zapleczem narzędziowo-programistycznym pozwalającym zaprogramować sterownik PLC w sposób pozwalający na obsługę dowolnego układu. Nasi programiści specjalizują się w programowaniu sterowników swobodnie programowalnych serii pCO firmy Carel.

Podejmujemy się dokonywania aktualizacji programu sterownika, zgodnie z życzeniem klienta, wprowadzając zmiany celem udoskonalenia procesu technologicznego.

Na życzenie klienta wykonujemy również prezentację działania systemów monitoringu i wizualizacji na symulatorach, w które wyposażony jest nasz dział automatyki i sterowania.